Colorovacie a zatepľovacie centrum

COLORLAK

V roku 1925 založil ing Kirschner v Starom Meste malú chemotechnickú továreň. Náterové hmoty vyrába firma od roku 1929 a po II. svetovej vojne sa stávajú hlavným výrobným programom. Firma sa intenzívne rozvíjala a v roku 1993 bola transformovaná na akciovú spoločnosť COLORLAK.

V súčasnosti je COLORLAK najväčším českým výrobcom a distribútorom náterových hmôt. Skupina COLORLAK vlastní vedľa hlavného výrobného závodu v Starom Meste ďalšiu výrobu v Bílovicích a tiež niekoľko obchodných firiem. Akciová spoločnosť Panter Color a.s. patrí medzi najväčšie veľkoobchodné distribučné siete náterových hmôt v Českej Republike. Malí spotrebitelia môžu, okrem bežných predajní farieb a lakov, nakúpiť tiež v špecializovaných predajniach siete SVET PROFI FARIEB.

Na slovensku zabezpečuje predaj a distribúciu naša dcérska spoločnosť COLORLAK SK, s.r.o. prostredníctvom distribučných skladov v Banskej Bystrici a Spišskej Novej Vsi. Zároveň COLORLAK SK, s.r.o. prevádzkuje sieť predajní FEB a ColorProfi, v ktorej je značka COLORLAK plnohodnotne zastúpená. Závod EKOLAK, s.r.o. v Bílovicích je zameraný na výrobu interiérových maliarskych farieb a fasádnych a zatepľovacích systémov. Naše významné postavenie posilňujeme nielen na tuzemskom trhu, ale iv zahraničí. Vývoz tvorí z celkového obratu viac ako 20%.

COLORLAK vyrába veľmi pestrý sortiment farieb a lakov na drevo, kovy, betón a minerálne podklady. Naša produkcia zahŕňa aj farby v sprejoch, riedidlá a ďalšie pomocné prípravky.

Naši dodávatelia

* AKCIA * AKCIA * AKCIA *

Luxol Originál VintageV mimoriadnej zľave - 50%DULUX COW inter. farba 2,5lit.vo vybraných odtieńoch až v 50% zľaveSupralux Season - 18 odtieňov. Interiérová farba teraz v 50% akcii len za 5,50€ / 2,5lit.

AKCIE, AKTUALITY, OZNAMY

27.03.2020
HAMMERITE ULTIMA - čítaj viac
26.03.2020
Luxol Originál v nových VINTAGE odtieňoch - čítaj viac
06.03.2020
SUPRALUX SEASON 18 fareb. odtieňov - čítaj viac
Všetky aktuality a oznamy
LONAS s.r.o. © 2020Webdesign, tvorba webstránok a internetových obchodov - www.mhs.sk