Predajňa FARBY LAKY, colorovacie a zatepľovacie centrum

Colorovacie a zatepľovacie centrum

Hlavným cieľom a základnou víziou nášho predaja, je dostatočná ponuka kvality za prijateľnú cenu, nie čiastočné, ale kompletné vybavenie zákazníka v širokej škále sortimentu a dostatočná poradenská činnosť s fundovanou obsluhou.

Z týchto dôvodov je naša predajňa úzko naviazaná na silných partnerov ako je nemecká spoločnosť na výrobu farieb Caparol, nadnárodný koncern Akzo Nobel / Dulux / a český Colorlak. Prostredníctvom ich sortimentu ponúkame zákazníkom kvalitné vnútorné a fasádne farby, ale i farby so špeciálnym zameraním a materiály pre rôzne dekoratívne a kreatívne techniky.

Ďalej ponúkame farby a lazúry na kovové a drevené konštrukcie, rozpúšťadlové aj vodourieditelné, laky parketové, napúšťacie oleje a taktiež celý doplnkový sortiment ako sú maliarske potreby, murárske náradie, pásky, tapety, ozdobné lišty a rozety, polystyrénové kazety, lepidlá a tmely na rôzne použitie.

Nájdete u nás ale aj základné sypké stavebné hmoty ako sú stierky, lepidlá, jadrové omietky, cementové potery a špárovacie hmoty.

Náš predaj sa v druhom rade venuje aj sortimentu na zatepľovanie budov. Tu vám vieme ponúknuť materiály od izolantov cez lepidlá, lištovanie, sklotextilné mriežky, kotvy a hmoždinky až po povrchové omietky disperzné, silikátové, silikónové a dokonca novinku Carbónovú omietku s uhlíkovým vláknom.

Na požiadanie zákazníka spracujeme kompletnú cenovú ponuku na zateplenie certifikovaným systémom Caparol, alebo ponuku zateplenia vyskladáme s osvedčených materiálov.

V našom colorovacom a zatepľovacom centre disponujeme manuálnym aj automatickým tónovacím zariadením za pomoci ktorých dokážeme na počkanie namiešať tisíce odtieňov farieb, lazúr a omietok a to z rôznych aj konkurenčných vzorkovníc.

V rámci zatepľovania disponujeme programom na počítačovú animáciu od Caparolu - SPECTTRUM 3,0. Týmto programom za dohodnutých podmienok spracujeme návrh farebného riešenia vašej fasády či interiéru z digifoto záberu pôvodného stavu vašej nehnuteľnosti.

Radi u nás privítame stavebné firmy či živnostníkov, ktorým poskytujeme rôzne akcie, spoluprácu a zabehnutý zľavový systém, ale aj vás všetkých ktorí staviate, rekonštruujete a prerábate si svoje bývanie a túžite mať svoje bývanie útulné, moderné, kvalitné a samozrejme krásne.

Bude nám cťou vám k tomuto cieľu čo najviac pomôcť.

 

Farby, laky a zatepľovacie centrum Farby, laky a zatepľovacie centrum Farby, laky a zatepľovacie centrum Farby, laky a zatepľovacie centrum Farby, laky a zatepľovacie centrum Farby, laky a zatepľovacie centrum Farby, laky a zatepľovacie centrum Farby, laky a zatepľovacie centrum Farby, laky a zatepľovacie centrum Farby, laky a zatepľovacie centrum Farby, laky a zatepľovacie centrum Farby, laky a zatepľovacie centrum

Predajňa FARBY - LAKY pod zámkom


Slatinské nábrežie 9542/1
960 01 Zvolen
mobil: 0902 479 066
0903 509 494
telefón: 045/5335714
e-mail: farbylaky@lonas.sk

Prevádzková doba
pondelok07:30 - 17:00
utorok07:30 - 17:00
streda07:30 - 17:00
štvrtok07:30 - 17:00
piatok07:30 - 17:00
sobota08:00 - 12:00
nedeľazatvorené

* AKCIA * AKCIA * AKCIA *

LUXOL Originál 3 lit. balenieteraz v 15% zľaveDULUX COW inter. farba 2,5lit.vo vybraných odtieńoch až v 50% zľave

AKCIE, AKTUALITY, OZNAMY

09.04.2019
Akcia Dulux farieb + biela zdarma - čítaj viac
06.03.2018
Luxol Originál v nových VINTAGE odtieńoch - čítaj viac
06.03.2018
Luxol Original odtień Palisander v 3 lit. balení - čítaj viac
Všetky aktuality a oznamy
LONAS s.r.o. © 2019Webdesign, tvorba webstránok a internetových obchodov - www.mhs.sk