Stavebná činnosť spoločnosti Lonas s.r.o.

LICENCIA na zhotovovanie vonkajších tepelnoizolačných kontaktných systémov
LICENCIA na zhotovovanie vonkajších tepelnoizolačných kontaktných systémov

sa traduje od r.1995. Ubiehajúcimi rokmi sme sa vyprofilovali na stabilnú firmu, rešpektujúcu svojich zákazníkov, ktorým ponúkame profesionalitu v jednaní, odbornosť v realizácii a poctivosť v prístupe.

Našim hlavným zameraním je zatepľovanie bytových domov pre spoločenstvá vlastníkov bytov a bytové družstvá ale aj zatepľovanie rodinných domov a občianskych stavieb súkromných investorov. Zatepľovania realizujeme KZS – Caparol na ktorý vlastníme štátnu licenciu. Táto zabezpečuje garanciu odborného prevedenia prác zaškolenými pracovníkmi a správnosť použitých materiálov. Disponujeme vlastnými fasádnymi závesnými lávkami a lešením, ktoré aj prenajímame. Pre kompletné odstránenie porúch bytového fondu popri zateplení, ale aj samostatne, realizujeme kompletnú rekonštrukciu balkónov a loggii.

Ďalej ponúkame realizácie rekonštrukcii a modernizáciu budov, bytov a bytových jadier so zabezpečením všetkých remesiel od stierok, obkladov dlažieb, cez vodoinštalačné a elektroinštalačné, maliarske a klampiarske práce. Cenové ponuky spracujeme na základe osobnej obhliadky, konzultácie s investorom, kde vždy hľadáme riešenie čo najlepšie po stránke ekonomickej ale aj praktickej.

Tešíme sa na nových ale i stálych zákazníkov, ich dôveru si veľmi vážime a svojou činnosťou prispejeme k obojstrannej spokojnosti.

 

Výber z našich referencií

12
12

Referencie

Miroslav LUPTÁK


mobil: 0903 509 494
e-mail: lonas@lonas.sk

* AKCIA * AKCIA * AKCIA *

Luxol Originál VintageV mimoriadnej zľave - 50%DULUX COW inter. farba 2,5lit.vo vybraných odtieńoch až v 50% zľaveSupralux Season - 18 odtieňov. Interiérová farba teraz v 50% akcii len za 5,50€ / 2,5lit.

AKCIE, AKTUALITY, OZNAMY

27.03.2020
HAMMERITE ULTIMA - čítaj viac
26.03.2020
Luxol Originál v nových VINTAGE odtieňoch - čítaj viac
06.03.2020
SUPRALUX SEASON 18 fareb. odtieňov - čítaj viac
Všetky aktuality a oznamy
LONAS s.r.o. © 2020Webdesign, tvorba webstránok a internetových obchodov - www.mhs.sk