Vstup do e-shopu

Spoločnosť LONAS s.r.o

Logo LONAS s.r.o

vznikla v roku 1995 na základe živnostenského oprávnenia ako menšia stavebná firma so zameraním na všestrannú stavebnú činnosť.

Postupne sa činnosť firmy vyšpecifikovala a špecializovala na realizáciu fasád, zatepľovanie bytových domov, rodinných domov a občianskych stavieb a opravu balkónov.

V r. 2003 sme v spolupráci s nadnárodnou spoločnosťou Caparol otvorili maloobchodnú predajňu Farby – Laky s vlastným miešacím centrom ako výhradný zástupca tejto značky pre zvolenský región.

V ďalších rokoch sme portfólio predaja rozšírili o ďalšie renomované značky ako je AkzoNobel – Dulux, Colorlak, Het, Austis a iné.

Koncom r. 2010 sme dokončili stavbu vlastnej budovy, ktorá sa nachádza v blízkosti centra Zvolena, pod Zvolenským zámkom. Do novej budovy sa firma presťahovala začiatkom r. 2011 ako celok so svojimi skladovými, predajnými a kancelárskymi kapacitami. Tento rok sme taktiež zmenili právnu formu našej spoločnosti na LONAS, s.r.o..

Naša spoločnosť sa za uplynulé roky dostatočne vyprofilovala, predajňa s novým názvom „ Farby Laky pod Zámkom “ má množstvo spokojných firemných, ale aj koncových zákazníkov.

V oblasti predaja sme schopný uspokojiť požiadavky svojich zákazníkov v sortimente farieb fasádnych a interiérových, ale i farieb pre nátery drevených a kovových konštrukcií.

Disponujeme multifunkčným miešacím zariadením, schopným namiešať tisíce farebných odtieňov farieb na rôzne podklady a konštrukcie.

Ako doplnkový sortiment ponúkame laky a lazúry na ošetrenie dreva, maliarske a remeselné náradie, tapety, okrasné lišty, tmely, pásky, riedidlá, spreje a iné doplnky.

Svojou činnosťou každodenne zodpovedne plníme priania a požiadavky našich zákazníkov. Prvoradým cieľom a filozofiou firmy je odvedenie kvalitnej a poctivej práce, spokojnosť zákazníkov, poradenstvo, odbornosť a kvalitný sortiment za primerané ceny.

S týmto zámerom vidíme napredovanie spoločnosti Lonas s.r.o. k spokojnosti našich partnerov zákazníkov a investorov.

AKCIA * AKCIA * AKCIA * AKCIA * AKCIA

AKTUALITY, OZNAMY

01
OKT
2022
Profi Olejová lazúra O1020
01
OKT
2022
Tekutá guma v spreji
01
OKT
2022
NOVINKA V PREDAJI - Oleje OSMO a Naturalis
Predajňa FARBY - LAKY pod Zámkom
Slatinské nábrežie 9542/1
960 01 Zvolen

mobil:  

0902 479 066
telefón:  045/5335714
e-mail:  lonas.farby@gmail.com
Prevádzková doba
pondelok - piatok  07:30 - 17:00
sobota08:00 - 12:00
nedeľazatvorené
Colorovacie a zatepľovacie centrum
LONAS s.r.o. © 2022Webdesign, tvorba webstránok a internetových obchodov - www.mhs.sk